1. The Peripheral 1.Sezon 2.Bölüm 1. Sezon  -  2. Bölüm

  The Peripheral 1.Sezon 2.Bölüm

  Empathy Bonus 1080P Multi Dil

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    20.10.2022   56

  The Peripheral 1.Sezon 2.Bölüm İzle, Bir grup paralı askerler aile evine saldırır. Flynne, bazı cevaplar bulmak için başlığı tekrar takar ve bunun bir oyun olmadığını, gelecekte 70 yıl ileri götüren bir zaman makinesi olduğunu keşfeder. Flynne Wilf ve Lev ile bir anlaşma yapar ve Aelita'yı bulmaya yardım etmeyi kabul eder.
 1. The Peripheral

  The Peripheral

  IMDb : 8.3 1 Sezon8 Bölüm

      8.3   551

  The Peripheral 2022 İzle, The Peripheral Full HD İzle, Küçük bir Appalachian kasabasında sıkışıp kalmış genç bir kadının günlük angaryalardan tek kaçışı gelişmiş bilgisayar oyunları oynamaktır. O kadar iyi bir oyuncudur ki bir şirket, onu yeni bir sistemi test etmeye gönderir… Ancak onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu oyun gibi görünen şey bir amaç, aşk ve çekicilik bulma hayallerini gerçekleştirir... Ama ailesini de büyük bir tehlikeye atar. 2022 Amazon yapımı The Peripheral dizisini Vizyfilm sitemizden donmadan ve takılmadan türkçe altyazılı-dublajlı olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: The Peripheral
  •  İlk Yayın Tarihi: 20.10.2022
  •  Bölüm Süresi: 40 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.amazon.com/dp/B0B8TGMJQB
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı