1. The Peripheral 1.Sezon 8.Bölüm 1. Sezon  -  8. Bölüm

  The Peripheral 1.Sezon 8.Bölüm

  The Creation of a Thousand Forests 1080P Fragman

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    01.12.2022   38

  The Peripheral 1.Sezon 8.Bölüm İzle, The Peripheral 2022 İzle, The Peripheral Full HD İzle, Küçük bir Appalachian kasabasında sıkışıp kalmış genç bir kadının günlük angaryalardan tek kaçışı gelişmiş bilgisayar oyunları oynamaktır. O kadar iyi bir oyuncudur ki bir şirket, onu yeni bir sistemi test etmeye gönderir… Ancak onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu oyun gibi görünen şey bir amaç, aşk ve çekicilik bulma hayallerini gerçekleştirir... Ama ailesini de büyük bir tehlikeye atar. 2022 Amazon yapımı The Peripheral dizisini Vizyfilm sitemizden donmadan ve takılmadan türkçe altyazılı-dublajlı olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.
 1. The Peripheral

  The Peripheral

  IMDb : 8.3 1 Sezon8 Bölüm

      8.3   551

  The Peripheral 2022 İzle, The Peripheral Full HD İzle, Küçük bir Appalachian kasabasında sıkışıp kalmış genç bir kadının günlük angaryalardan tek kaçışı gelişmiş bilgisayar oyunları oynamaktır. O kadar iyi bir oyuncudur ki bir şirket, onu yeni bir sistemi test etmeye gönderir… Ancak onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu oyun gibi görünen şey bir amaç, aşk ve çekicilik bulma hayallerini gerçekleştirir... Ama ailesini de büyük bir tehlikeye atar. 2022 Amazon yapımı The Peripheral dizisini Vizyfilm sitemizden donmadan ve takılmadan türkçe altyazılı-dublajlı olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: The Peripheral
  •  İlk Yayın Tarihi: 20.10.2022
  •  Bölüm Süresi: 40 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.amazon.com/dp/B0B8TGMJQB
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı